Je winkelwagen is momenteel leeg
Vochtherstellende ingrediënten en een speciaal ontworpen anti-cellulitisformule. De lotion is ook uiterst vriendelijk voor je huid en heeft ook nog eens een fijne kokosgeur.
Onze Gradual Self Tan Lotion is de perfecte keuze als je op zoek bent naar een vochtinbrengende lotion die je helpt om een prachtige, natuurlijk uitziende gloed te bereiken. De lotion is eenvoudig aan te brengen en biedt binnen een paar uur al resultaat. Als je een dieper kleurtje wilt, kun je de lotion eenvoudig opnieuw aanbrengen tot je de gewenste kleur hebt bereikt.
De lotion is geschikt voor zowel gezicht als lichaam en bevat een anti-cellulitis formule. Daarnaast bevat het Aloë Vera en Cocoa Butter, wat de huid hydrateert en zijdezacht maakt.
Geniet van een prachtige, natuurlijk uitziende gloed met onze Gradual Self Tan Lotion. Probeer het vandaag nog uit en ervaar zelf de voordelen van onze vochtinbrengende formule.
Items van productcarrousel